1403/04/02 شنبه 02 تیر 1403
درخت تو گر بار دانش بگیرد | به زیر آوری چرخ نیلوفری را

آموزشگاه آنلاین

مهم

هزینه اینترنت کلیه خدمات آنلاین و آفلاین سایت در صورت استفاده از اینترنت پهنای داخل کشور به صورت تعرفه داخلی محاسبه خواهد شد.


دانش آموزان عزیز و اولیا گرامی ، در هنگام استفاده از خدمات سایت جهت بهره مندی از تعرفه داخلی ، از بکار بردن هرگونه فیلترشکن ، وی پی ان و پراکسی سرور اجتناب فرمایید

  • کلاس آنلاینی وجود ندارد

  • آزمون آنلاینی وجود ندارد

آموزش مجازی آنلاین

آموزش مجازی یا virtual learning و یا به عبارت دیگر آموزش الکترونیکی e-learning بر بستر اینترنت از راه دور امکان‌پذیر است. یکی از انواع آموزش مجازی و بی شک برترین نوع آموزش مجازی است که طی آن استاد و دانشجو در یک زمان مشخص وارد کلاس مجازی شده ودر یک محیط مجازی با یکدیگر در تعامل قرار میگیرند. در آموزش مجازی آنلاین مدرس می تواند با ارائه فایل های پی دی اف و اسلایدهای پاورپوینت و صدا و تصویر خود مباحث آموزشی مورد نظر را با دانشجویان در میان بگذارد. اشتراک گذاری دسکتاپ کامپیوتر مدرس و نمایش محیط نرم افزارهای مختلف به صورت زنده به فراگیران ، امکان آموزش عملی موضوعات مختلف همچون کار با انواع نرم افزارها را ایجاد می کند.
آموزش آنلاین، یادگیری برنامه ریزی شده ای است که در آن معمولاً یادگیری و آموزش در محیط های جدا از هم صورت می گیرند. به همین دلیل آموزش آنلاین، به تکنولوژی های ارتباطی و نهادی برای طراحی و برنامه ریزی آموزش نیازمند است.یادگیری آنلاین فقط بر روی نیاز های یاد گیرنده برای رابطه با مدرس تمرکز می کند، درحالی که آموزش آنلاین باید شامل دو طرف ارتباط، یعنی مدرس و یاد گیرنده باشد.
آموزشگاه آنلاین یا سامانه آموزش مجازی یک محیط آموزش و یادگیری است که در آن به شرکت کننده ها آموزش از راه دور ارائه می شود و آن ها می توانند تنها در یک سیستم اینترنتی باهم ارتباط برقرار کنند، تعامل داشته باشند، سخنرانی ها و ارائه ها را مشاهده کنند و در مورد آن بحث کنند و با کار گروهی با منابع آموزشی درگیر شوند. این محیط اغلب با یک سیستم وب کنفرانس کار می کند که به چندین کاربر اجازه می دهد که در زمان مشابهی به اینترنت متصل شوند که به کاربران اجازه می دهد که از هر نقطه ای که هستند در کلاس آنلاین شرکت کنند.

همیشه با پشتیبان و مشاور

مشاورهای با تجربه از لحظه‌ی ثبت نام تان در دوره‌ها همراه شما هستند، برای پشتیبانی در تمام امور تحصیلی و مشاوره‌ای شما. در مشاوره‌های فردی و گروهی منظم، خیلی از موضوعات و نگرانی‌های شما مطرح و برای رفع دغدغه‌ی شما راه حلی ارائه می‌شود.

تکالیف و آزمون های آنلاین

آزمون‌هایی کاملا آنلاین منطبق با سرفصل‌های تدریس شده. کارنامه‌های تحلیلی این آزمون‌های هماهنگ همیشه با نظرات و راهکارهای مشاور شما همراه است. از طرفی تعداد هم‌کلاسی‌ها هم واقعا کم است! بنابراین خیال‌تان از بابت پرسیدن سوال و گرفتن جواب و خلاصه رفع اشکال کاملا راحت باشد.

صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های اضافی

خبری از ماندن در ترافیک و یا دیر رسیدن به محل آموزشگاه نیست . بحث ترافیک هیچ زمان کهنه نمی‌شود. با شرکت در کلاس آنلاین، مدیریت زمان در اختیار شماست. البته به‌جز وقت، صرفه‌جویی در هزینه را هم باید اضافه کرد. هزینه‌ی این کلاس‌ها به‌طور قابل توجهی از کلاس‌های حضوری پایین‌تر است، اما همان کیفیت را خواهید داشت.

عدم نیاز به نصب نرم‌افزار خاص

برای شرکت در کلاس‌ها فقط کافیست وارد صفحه شخصی خودتان شوید! باقی پیچیدگی‌ها و دردسرهای فنی را بسپارید به ما. اتصال راحت و بدون قطعی، رابط کاربری ساده، کیفیت تصویر و صدای مناسب. همه چیز فراهم است برای حضور شما در یک کلاس آنلاین فوق‌العاده.